×
Ürünler Sepete Eklendi
Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz, AYNI GÜN KARGODA ! 300 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz, AYNI GÜN KARGODA ! 300 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz, AYNI GÜN KARGODA ! 300 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz, AYNI GÜN KARGODA ! 300 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz, AYNI GÜN KARGODA ! 300 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz, AYNI GÜN KARGODA ! 300 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz, AYNI GÜN KARGODA ! 300 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz, AYNI GÜN KARGODA ! 300 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz, AYNI GÜN KARGODA ! 300 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz, AYNI GÜN KARGODA ! 300 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz, AYNI GÜN KARGODA ! 300 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz, AYNI GÜN KARGODA ! 300 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz, AYNI GÜN KARGODA ! 300 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz, AYNI GÜN KARGODA ! 300 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz, AYNI GÜN KARGODA ! 300 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişleriniz, AYNI GÜN KARGODA ! 300 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO
Casio

Casio FX-82ES Plus Siyah Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi 2.Versiyon

572,39 TL
Kategoriler : Bilimsel Hesap Makinesi
Marka : Casio
Stok Kodu : ZXXHZXRY915077
Barkod : 4549526608667
Havale : 543,77 TL (%5 havale indirimi)
Mağazadan Teslim Al : 543,77 TL (%5 mağazadan teslim al indirimi)
8 saat 28 dakika içinde sipariş verirsen bugün kargoda!

Müşteri Destek Hattı

300 TL üzeri Ücretsiz Kargo

Güvenilir Alışveriş

Kampanyalar (2)

Havale ile ödeme yöntemini kullanarak 500.00₺ alışveriş yapana %5 İndirim
Mağazadan Teslim Al ile ödeme yöntemini kullanarak 500.00₺ alışveriş yapana %5 İndirim
  • Casio hesap makinesi standart fonksiyonlar arasına dahil edilen kombinasyon ve permütasyon işlemleri, kesir hesaplamaları gibi fonksiyonların yanı sıra asal çarpanları çarpanlarına ayırma gibi ekstra özellikler de barındırıyor.
  • İstatistik temelli hesaplamalara da olanak veren Casio FX-82ES Plus'ın sunduğu ayrıcalıkların içinde standart sapma, STAT veri düzenleyici ve regresyon analizi gibi fonksiyonlar da yer alıyor. Ayrıca hesap makinesi kuvvet hesaplamadan koordinat dönüştürmeye, trigonometriden ders kitabı formu sunmaya kadar çok sayıda avantajı da beraberinde getiriyor.
  • Özel ekranıyla kullanım kolaylığı amaçlayan hesap makinesi, 2 satırlı ekranıyla da öne çıkıyor. 10 + 2 hane genişliği değerlerine sahip olan Casio, bu sayede 10 basamaklı katsayı ile birlikte 2 basamaklı üslü sayı görüntülemelerine de imkân veriyor.
  • Casio FX-82ES Plus, hafızasıyla da işlem rahatlığı sunuyor. Önceden yapılmış olan işlemleri ekrana tekrar getirebilmek, yeniden düzenleme yapma ve aşama takibini hızlandırıyor. 
  • Plastik tuş takımının konumlanışı ve yapısal formu da hesap makinesinin ergonomik niteliğini artıran detaylar arasında yer alıyor.


Teknik Özellikleri

Fonksiyon Sayısı: 252

Ders Kitabı Ekranı: Var

Kullanım Türü: Pil (AAA)

Boyut (mm): 18.6 x 85 x 156 

Ağırlık (gr): 125

Casio Hakkında

1957 yılından beri faaliyet gösteren Japonya merkezli marka, tüketici elektroniği ve ticaret elektroniği sektörlerinin öncülerinden biri olarak kabul ediliyor. Casio, özellikle hesap makinesi ve saat gibi ürünleriyle öne çıkıyor.

Casio FX-82ES Plus Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi Cambridge International Examinations sisteminde GCSE, AS ve A düzeyine uygundur. Bir adet AAA boyutlarında pil ile çalışır ve 252 adet fonksiyon seçeneği içermektedir. Aynı zamanda ders kitabı ekranı da bulunmaktadır. Bu şekilde ifadeleri ders kitabı şeklinde görüntüleyebilirsiniz.

Casio FX-82ES Plus Bilimsel fonksiyonlu hesap makinesine işlemlerinizi kolaylaştırmak için diğer hesap makinelerine göre birtakım yeni fonksiyonlar eklenmiştir. Bu yeni fonksiyonlar asal sayıları çarpanları çarpanlarına ayırma işlemleri ve rastgele tam sayılar işlemleridir. Bununla birlikte Casio FX-82Es Plus Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi diğer standart fonksiyonları da yerine getirmektedir. Bunlar, Kesir hesaplamaları, kombinasyon ve permütasyon işlemleridir. Bilimsel fonksiyonlu hesap makinenizle aynı zamanda List tabanlı STAT veri düzenleyici, standart sapma, regresyon analizi gibi istatistiki hesaplamalarınızı da yapabilirsiniz. Hesap makinenizle bundan başka yapabileceğiniz işlemler şu şekildedir; koordinat dönüştürme, kuvvet hesaplama, trigonometri, tablo fonksiyonudur.

Casio FX-82ES Plus Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi, 125 gram ağırlığında olup 18.6 x 85 x 156 mm boyutlarındadır. 2 satır ve 10+2 hane genişliğinde ekranı bulunmaktadır. 10 basamaklı katsayı + 2 basamaklı üslü sayı görüntüleme imkanı sunmaktadır. Yüksek çözünürlüklü ekranı her seferinde güzel gözüken grafikler oluşturmanızı sağlayacaktır. Çoklu tekrar etme özelliği sayesinde önceden kullandığınız formüllere düzenlemek ve tekrar kullanmak için hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Plastik tuşları sayesinde kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Sert sürgülü kapağı sayesinde de hesap makinenizi darbelere karşı korur, güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Liste tabanlı STAT veri düzenleyici sayesinde giriş verilerini liste formatında görüntüleyip düzenleyebilir, veri gruplarını da görüntüleyebilirsiniz. Böylece Casio FX-82ES Plus Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesiyle sadece basit işlemleri yapan sıradan hesap makinelerine ihtiyacınız kalmayacak. 2 satırlı ekranı sayesinde en karmaşık işlemleri yaparken bile kullanım açısından kolaylık sağlar. Yaptığınız işlemlerde önceki adımları görme ve düzenleme imkanı da sunmaktadır. Böylece işlemleri başa almak yerine sadece değiştirmek istediğiniz kısımlara müdahale edebilirsiniz. Aynı zamanda daha önceden kullandığınız formülleri de sizin için saklar, şekilde hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapmanıza imkan verir.

Stok Kodu ZXXHZXRY915077
Barkod 4549526608667
EAN 4549526608667
KDV %20
Kategoriler Bilimsel Hesap Makinesi
Markalar Casio
Etiketler Casio FX-82ES Plus Siyah Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi 2.Versiyon
Kullanım Durumu Yeni

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap