• Tüm Kategoriler
  • Lego® Duplo® Marvel Örümcek Adam Karargahı 10940

    

    

   Bu çok yönlü oyun seti, popüler Disney çizgi dizisi Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları ile LEGO DUPLO model yapımının fiziksel, gelişimsel avantajlarını birleştiriyor.

    

   Bu sette yaratıcı rol oyunlarını harekete geçirmek için motosiklet, kaydırak ve ağ salıncağı dahil eğlenceli aksesuarlarla dolu örümcek biçimli bir karargahta Örümcek Adam, Miles Morales ve Ghost Spider olmak üzere 3 süper kahraman var.

    

   LEGO DUPLO Marvel Örümcek Adam Karargahı 3 süper kahraman figürü ve çok sayıda harika aktivite içerir, böylece küçük süper kahramanlar sınırsız fiziksel ve yaratıcı oyunların keyfini çıkarabilir.

    

   Parçalarla yapılan bir Örümcek Adam karargahı, ayrıca Örümcek Adam, Miles Morales ve Ghost Spider olmak üzere 3 süper kahraman figürü, havalı bir motosiklet ve eğlenceli aksesuarlar içerir.

    

   Bu sınırsız uyarlanabilen oyun seti, 3 süper kahraman arkadaşın ekip olarak birlikte çalışması ve heyecan verici görevleri ve eğlenceli aktiviteleri paylaşması için pek çok seçenek sunar.

    

   2 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu harika hediyeyle okul öncesi yaştaki bir süper kahramanı ödüllendirin. Sınırsız yaratıcı maceralarda oynarken, yaşam boyu sürecek gelişimsel beceriler kazanır.

    

   Bu çok yönlü yapım oyuncağının yüksekliği 19 cm, genişliği 12 cm, derinliği 13 cm?dir ve küçük süper kahramanlara bol eğlence sağlar.

    

   Anne babalar, basit basılı talimatları kullanarak yapım ve oyun eğlencesine katılabilir ve minikleriyle değerli gelişimsel aşamaları paylaşabilir.

    

   Tüm LEGO DUPLO oyun setleri, açık uçlu gelişimsel eğlenceyi teşvik edecek renkli, küçük çocuklara uygun yapım parçalarıyla ve hayal gücü geniş özelliklerle uzmanca tasarlanmıştır.

    

   Parça sayısı: 36

   Diğer Özellikler
   Stok KoduZXXHZXRY914839
   MarkaLEGO
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   5702016911299

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.