• Tüm Kategoriler
  • Mekanik Laboratuvarı Uçan Ejderha

   Fiyat:
   270,99 TL

   Kanatlarını açıp uçmak isteyen zincirli bir ejderha!

    

   3 ejderha modeli yaratmak ve sonsuz fantezi hikayeleri icat etmek için harika bir yapı seti! Küçük bilimcilerin bayılacağı havada asılı kalabilen ejderhayı yapmak için bir mekanik atölyesi!

    

   Kurtulmayı bekleyen bu ejderha harika bir optik illüzyon oluşturuyor! Bilim meraklısı çocuklar her optik etkinin kavranması ve keşfedilmesi gereken bir bilimsel ilkeyi gizlediğini deneyimleyecek ve anlayacaktır.

    

   Bilim ve Oyun BUILD uygulamasını indirerek, şablonların hızlı ve kolay bir şekilde birleştirilmesinde size rehberlik edecek interaktif 3D animasyonları takip edebilirsiniz. Viverna ve Hydra, bu yapı setiyle yapılacak diğer kanatlı yaratıklardır.

    

   Clementoni Bilim ve Oyun Serisi,  olası çözümler ve oyun senaryoları oluşturup icat ederken çocukların eğlenmesi için harika bir oyun deneyimi sunar. Farklı bileşenlerin bir araya getirilmesiyle çocuklar, kendi kurgularından hangi senaryoların hayata geçebileceğini somut olarak doğrular ve fikirleri kendi elleriyle şekillendirir. STEM, bilimsel ve teknolojik yönlerle ilgili bilgileri genişleterek el becerisi, zeka ve yaratıcılığın gelişmesine yardımcı olur.

    

   Set içerisinde; 220'den fazla birleştirilebilir plastik bileşen ve resimli kullanım kılavuzu yer almaktadır.

    

   Kutu ölçüsü: 40 x 6,5 x 28 cm.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduZXXHZXRY915758
   MarkaCLEMENTONI
   Stok DurumuVar
   8005125643271

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.