• Tüm Kategoriler
  • Baby Alive Zıplayan Bebeğim Esmer E9426

   Baby Alive Zıplayan Bebeğim Esmer E9426
   Baby Alive Zıplayan Bebeğim Esmer E9426
   Baby Alive Zıplayan Bebeğim Esmer E9426
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Fiyat:
   285,99 TL
   Havale / EFT:
   280,27 TL
   285.99 www.11ofis.com

   Baby Alive Zıplayan Bebeğim - Kumral

   Bu bebek zıplamaya ve kıkırdamaya bayılıyor! Baby Alive Zıplayan Bebeğim, ellerini tutup bileğini sıktığınızda ya da önünde tekrar tekrar elinizi salladığınızda veya hareket ettiğinizde sevimli bir kahkahayla zıplıyor. Çocuklar, oyuncak bebeklerinin zıplarken kendi ayaklarının üstünde durmasını izleyerek çok eğlenecek. Ayrıca bebeğin ellerini tutup birlikte zıplayabilecekler. 25?ten fazla sevimli ses efektine sahip Zıplayan Bebeğim'in ne sesler çıkaracağını heyecanla bekleyecekler!
   Baby Alive Zıplayan Bebeğim, gerçek bir bebek gibi su içiyor ve "altını ıslatıyor". Bu nedenle de paketine bir biberon ve oyuncak bebek bezi dahil. Çıkarılabilen tavşan desenli sevimli kıyafeti, altının değiştirilmesini çok kolay hâle getiriyor!
   3 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar, bu sevimli Baby Alive Zıplayan Bebeğim ile ilgilenmeye bayılacak. Bu oyuncak bebek, doğum günleri ve tatiller için de heyecan verici bir oyuncak veya seçeneği. (Ek oyuncak bebekler ve bezler ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)
   
   İçindekiler: oyuncak bebek, çıkarılabilir kıyafet, biberon, bez ve kullanma kılavuzu.
   
   
   ZIPLIYOR VE KIKIRDIYOR: Baby Alive Zıplayan Bebeğim, bileğini sıktığınızda ya da önünde tekrar tekrar el salladığınızda veya hareket ettiğinizde harika bir kahkahayla zıplayacak!
   
   KENDİ AYAKLARININ ÜZERİNDE DURUYOR: Çocuklar, oyuncak bebeğin zıplarken kendi başına ayaklarının üzerinde durmasına bayılacak! Ayrıca oyuncak bebeğin elini tutup bileğini sıkabilecek ve onunla birlikte zıplayabilecekler!
   
   25?TEN FAZLA SES VE KIKIRDAMA: 25?ten fazla sevimli ses efekti ve kahkaha içeren etkileşimli Baby Alive Zıplayan Bebeğim, sevimli ve şirin sürprizlerle dolu.
   
   ÇIKARILABİLİR KURBAĞA DESENLİ KIYAFET: Tavşan desenli, sevimli ve şirin, çıkarılabilir kıyafetiyle Zıplayan Bebeğim, 3 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için harika bir oyuncak veya seçeneği.
   
   SU İÇİYOR VE ALTINI ISLATIYOR: Kendi biberonuyla sunulan Zıplayan Bebeğim su içip ?altını ıslatıyor?. Sonra da gerçek bebek gibi altının değiştirilmesi gerekiyor! (Ek bezler ayrı satılır.)
   
   
   ? 3 yaş ve üzeri içindir.
   ? 3 adet 1,5 V AA kalem pille çalışır. Demo piller kutuya dahildir.
   
   ? UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ ? Küçük parçalara ayrılabilir. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.
   ? Not: Paket bağları/paketleme malzemeleri bir yetişkin tarafından çıkarılıp atılmalıdır.
   ? BEBEK BEZİ DOLGU MALZEMESİ: TAMAMIYLA YENİ MATERYALLER: YUMUŞAK AĞAÇ HAMURU.
   ? SADECE YÜZEYİNİ TEMİZLEYİN.
   

   Diğer Özellikler
   Stok KoduZXXHZXRY910908
   MarkaBarbie
   Stok DurumuVar
   5010993723065

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.