• Tüm Kategoriler
 • Barbie Chelsea İtfaiye Aracı HCK73

  Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

  Çok sayıda kariyer, çok sayıda seçenek!

  Barbie Chelsea Kariyer Bebekleri ve oyun setlerinin tamamını koleksiyonunuza ekleyerek gelecek ile ilgili hayallerinizi keşfedebilirsiniz. Nasıl mı? Barbie ile oynarken istediğiniz her şeyi hayal edebilirsiniz.
   
   

  Çocuklar, dönen tekerleklere ve hikaye anlatımı seçenekleri sunan birçok aksesuara sahip özel itfaiye aracıyla Chelsea'nin kahramanlık anlarına eşlik edebilir!

   

  Oyun seti, bebek ve aksesuarlar içine yerleştirildikten sonra düzgün bir şekilde katlanır ve eğlenceyi yanınızda taşıma imkanı sunar. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir. 

   

  Birçok hikaye anlatımı seçeneği sunan açılabilir tasarıma ve dönen tekerleklere sahip bu itfaiye aracıyla bebeğin kahramanlık anlarına eşlik edin. Çocuklar kurtarma merdivenini ve katlanabilen yangın söndürme hortumunu kullanarak duruma müdahale edebilir. Daha sonra oyun setini açıp lavabo, ilk yardım bölümü, ranza yatak ve diğer aksesuarları ortaya çıkarabilir ve kahramanlık hikayelerini çoğaltabilirler. Çıkarılabilir eteği, kaskı ve çizmeleriyle sevimli bir itfaiyeci üniforması giyen Chelsea ve hayvan dostu yavru köpek yeni kahramanlık maceraları için yola çıkmaya hazır!

   

  Sete dahil olan çıkartmalarla itfaiye aracını dilediğiniz gibi süsleyin ve hikaye anlatımına uygun 15'ten fazla aksesuarla yangın söndürme maceraları yaşayın!

   

  Oyun seti, bebek ve aksesuarlar içine yerleştirildikten sonra düzgün bir şekilde katlanır ve eğlenceyi yanınızda taşıma imkanı sunar. Özellikle farklı kariyerleri keşfetmeyi seven, meraklı ve öğrenmeye açık 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir!

   

  Ürün ölçüsü: 28,7 x 12,4 x 19,5 cm

   

  Kutu ölçüsü: 41 x 14,5 x 21,9 cm

   

  Ağırlık: 0,864 kg

  Diğer Özellikler
  Stok KoduZXXZXRY9174493
  MarkaBarbie
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  194735012428

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.