• Tüm Kategoriler
 • Barbie Eğlenceli Çiftlik Hayatı HGY88

  Barbie Eğlenceli Çiftlik Hayatı Oyun Seti ile çiftlik yaşamının eğlenceli dünyasını keşfedin.

   

  Minyon vücutlu Barbie, tavuk temalı sevimli bir elbise ve mavi botlar giyer. Çocuklar gerçekçi bir kuluçka özelliği olan oyun setindeki hamuru kullanarak kalıpla yumurtalar oluşturabilir ve civcivlerin yumurtadan çıkmasına yardımcı olabilir. Çocuklar, tavuklara yumurtlamaları için yardımcı olurken ve kızaktan aşağı yuvarlanan yumurtaları karton kutuda toplarken çok eğlenecek. Ayrıca buzağı ve tavşan figürlerini beslemek için yeşil hamuru kullanarak çim de "yetiştirebilirler".

   

  Hikaye anlatımı parçaları arasında Barbie, kuluçka standı, 2 renkte hamur, çim kalıbı, kürek, kova, sepet, elmalar, yemlik, buzağı, tavşan, 2 tavuk ve 6 civciv bulunur. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. 4 yaş ve üzeri için uygundur. Çocuklar, Barbie Eğlenceli Çiftlik Hayatı Oyun Seti ile çiftlik yaşamının eğlenceli dünyasını keşfedebilir.

   

  Tavuk temalı şirin bir elbise ve mavi botlar giyen minyon tipli Barbie, civcivlerin yumurtadan çıkmasına yardımcı olmaya hazır.

   

  Çocuklar hamuru kullanarak kalıpla yumurta oluşturmalarını ve civcivlerin yumurtadan çıkmasına yardımcı olmalarını sağlayan gerçekçi kuluçka özelliğini çok sevecek!        

   

  Tavuklara yumurtlamaları için yardımcı olurken ve kızaktan aşağı yuvarlanan yumurtaları karton kutuda toplarken çok eğlenecekler. Ayrıca yeşil renkli hamuru kullanıp çim "yetiştirerek" buzağı ve tavşan figürleri için yem de hazırlayabilirler.  

   

  Eğlenceli çiftlik hikayelerine ilham veren aksesuarlar arasında 2 renkte hamur, kalıp, kürek, kova, sepet, elmalar, yemlik, buzağı, tavşan, 2 tavuk ve 6 civciv bulunur.  Özellikle çiftlik hayatının eğlenceli yönlerine ve hayvanlara ilgi duyan 4 yaş ve üzeri çocuklar için ideal bir hediyedir.

   

  Ürün ölçüsü: 44,6 x 34 x 13,3 cm

   

  Kutu ölçüsü: 44 x 11 x 32,5 cm

   

  Ürün ağırlığı: 1,076 kg

  Diğer Özellikler
  Stok KoduZXXZXRY917146
  MarkaBARBİE
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  194735061730

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.