• Tüm Kategoriler
  • Barbie Extra Araba Hdj47

   Fiyat:
   645,99 TL
   Barbie Extra Araba, Işıltılı Gümüş Rengi İki Kişilik Araba, Dönen Tekerlekler, Pembe Iç Kısım, Yavru Köpek ve Evcil Hayvan Havuzu, 1 Üst Giyim ve 2 Çift Ayakkabı, 3 Yaş ve Üzeri

    

    

   Stil söz konusuysa Barbie Extra Bebekler kesinlikle taviz vermez. Buna, Barbie Extra Araba da dâhil! Işıltılı gümüş rengi dış yüzü, özgün pembe renkli iç kısmı, gökkuşağı renklerinde jantlar, kanat şeklinde kapılar ve tüylü koltuk başlıkları gibi gösterişli ayrıntılarıyla bu iki kişilik üstü açık spor araba yola koyulmaya hazır. Kıyafet değiştirme zamanı geldiyse bagajı açın. Bagaj, sete dâhil olan bir çift ayakkabı ve son moda bir üst giyim ürünü saklamaya uygun genişlikte. Yavru köpeği ve kuğu şeklindeki sevimli deniz yatağını, arabanın arkasındaki evcil hayvan havuzuna yerleştirin. Gaza basın ve macerayı başlatın. Çarpıcı birçok özellik ve zevkli aksesuarlarla bu Barbie Extra Araba, çocuklara çıktıkları her yolculukta ekstra maceralar yaşatacak. Bebekler ayrı satılır. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

   Barbie Extra Araba, Extra Bebekler'in tarzlarından taviz vermeden yolculuğa çıkmaları için ihtiyaç duyacağı her donanıma sahip.

   İç kısmı baştan sona pembe, dış yüzü ışıltılı gümüş rengi olan iki kişilik spor arabanın kanat şeklinde, yukarı doğru açılan Lambo kapıları, yıldız şeklinde farları ve Barbie Extra logosu taşıyan gökkuşağı renklerinde jantları bulunuyor.

   Kıyafet değiştirme zamanı geldiyse motor kapağını açın. Sete dâhil olan bir çift ayakkabı ve gökkuşağı renklerindeki bluz gibi aksesuar parçalarını saklamaya uygun giysi bölümünü keşfedin.

   Arabanın arkasında, deniz yatağı ve şık gözlükleriyle sete dâhil olan Corgi cinsi yavru köpeğe ayrılmış bir evcil hayvan havuzu bulunuyor.

   Gösterişli diğer ayrıntılar arasında tüylü koltuk başlıkları, "deri" tasarımlı koltuklar, dokulu döşemeler ve Barbie Extra plakası yer alır.

   Moda trendlerine uygun çok sayıda özellik ve aksesuarla bu Barbie Extra Araba, özellikle kendi tarzlarını her şekilde vurgulamayı seven 3-10 yaş arası çocuklar için harika bir hediyedir.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduZXXHZXRY915192
   MarkaBARBİE
   Stok DurumuVar
   194735024469

   Ürün Etiketleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.