• Tüm Kategoriler
  • Barbie Tropikal Yaşam Rehberi Bebek Ve Oyun Seti Gtn60

   Barbie Tropikal Yaşam Rehberi Bebek Ve Oyun Seti Barbie Bebek Ve 10 Hayvan Figürü İle Gtn60
   Barbie Tropikal Yaşam Rehberi Oyun Seti ile tropikal yaşamın eğlenceli dünyasını keşfedin! Kızlar Barbie ile oynarken olmak istedikleri her şeyi hayal edebilir! Hayvanları, hayvanlara eğitim vermeyi seviyor ve tropikal yaşama ilgi duyuyorsanız siz de tropikal yaşam rehberi olabilirsiniz! Bu oyun seti ağaç, köprü, mağara ve tepede güzel bir gökkuşağı bulunan bir açık hava ortamı sunar. On hayvan (tilki, yavru geyik, 2 yavru ayı, kokarca, 2 kuş, 2 tavşan ve bir sincap) bu eğlenceli ortamda dinlenebilir, saklanabilir ve keşfe çıkabilir! Spor görünümlü bir yeleği, şortu ve yolda rehberlik etmesine yardımcı olan bir dürbünü olan Barbie Tropikal Yaşam Rehberi Bebek 30,40 cm boyutundadır. Oyun setinde tropikal yaşam ortamı, 10 hayvan figürü ve Barbie Tropikal Yaşam Rehberi Bebek bulunur. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. 3 yaş ve üzeri kızlar için harika bir hediyedir.
   Özellikler:
   -Barbie Tropikal Yaşam Rehberi Bebek ve Oyun Seti ile tropikal yaşam rehberi olma deneyimini yaşayıp doğa tutkunlarını geziye çıkarın! ?
   -Yelek, şort ve çizme giyen Barbie Tropikal Yaşam Rehberi Bebek (30,40-cm) dürbünüyle doğal ortamı gözlemleyerek güne başlar ve takipçilerine hayvanlar ve yaşam ortamları hakkında bilgi verir.
   -Oyun seti ağaç, köprü, mağara ve tepede güzel bir gökkuşağı bulunan bir açık hava ortamı sunar. ?
   -Oyun seti ağaç, köprü, mağara ve tepede güzel bir gökkuşağı bulunan bir açık hava ortamı sunar. ? -Yelek, şort ve çizme giyen Barbie Tropikal Yaşam Rehberi Bebek (30,40-cm) dürbünüyle doğal ortamı gözlemleyerek güne başlar ve takipçilerine hayvanlar ve yaşam ortamları hakkında bilgi verir.
   -Barbie Tropikal Yaşam Rehberi Oyun Seti ile yaratıcı oyun ve hikaye anlatımı dünyasını keşfedin! -Özellikle hayvanları, doğayı ve tropikal yaşamı seven 3 yaş ve üzeri kızlar için harika bir hediyedir!
   Yaş Grubu:
   3 Yaş Ve Üzeri
   Ürünün Boyutları:
   7,8x39,8x32,8 cm
   Ürün Ağırlığı:
   880 g
   Kutu İçeriği:
   Barbie Tropikal Yaşam Oyun Seti içerisinde yelek ve şort giyen Barbie Bebek, dürbün aksesuarı, ağaçlı açık hava ortamı, köprü, mağara, gökkuşağı ve 10 farklı hayvan bulunur. ?
   Diğer Özellikler
   Stok KoduZXXHZXRY152890483
   MarkaMattel
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   887961918700

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.