• Tüm Kategoriler
 • Bic Kalem Tipi Pastel Renk Fosforlu Kalem 6'Lı Seti

  Bic Fosforlu Kalem Brite Liner Grip Pastel 6'lı 992561

  BİC güvencesiyle daha iyi yazı kalitesi, daha parlak ve canlı renkler, daha uzun yazma süresi ile Fosforlu Kalem Brite Liner favori ofis gereçlerinin arasında yerini alıyor. 6 farklı ve birbirinden göz alıcı pastel renk seçeneği ile bu kalemleri kullanmak tam bir keyif haline dönüşüyor. Özellikle öğrenciler ve ofis çalışanları için tercih edilmekle beraber, düzenli not tutmayı seven her kesime hitap ediyor. Ergonomik tutuşlu kauçuk gövde, modern kapak ve yumuşak kesik uç ile şık bir tasarıma sahip olan ürün fark yaratıyor. Işığa dayanıklı, süper parlak fosforlu su bazlı mürekkep ile üretilen ürünü gönül rahatlığıyla faks, fotokopi, teleks ve normal kağıtlar için kullanabilirsiniz. Ürünün 1.6 mm ile 3.3 mm arası işaretleme genişliğine sahip kesik ucu tüm işlemlerinizi kolaylaştırıyor. Mürekkebin düzenli, kesintisiz olarak kağıda ulaşmasını sağlayan kusursuz tasarım, mükemmel bir dağıtım ve kontrol sistemi oluşturuyor. Kapağı açık unutmanız durumunda 24 saate kadar kuruma olmuyor. Geniş mürekkep kapasitesi ile uzun süre canlı rengini koruyor. Tam istediğiniz sonucu almak için, eşsiz pastel renklere ve asla damlatma ya da akma yapmayan mürekkebin kalitesine güvenebilirsiniz.      

  Her An Her Koşulda Kullanıma Hazır

  - BİC Fosforlu Pastel Kalemler, uzun ömürlü kullanımı ve modern tasarımıyla çalışmayı bir keyif haline getiriyor. Işığa dayanıklı, süper parlak fosforlu su bazlı mürekkep ile tasarlanmış bu kalemleri, faks, fotokopi, teleks ve normal kağıtlar da kullanılabilir olması ile her koşulda tercih edebilirsiniz.

  -  6 farklı renk seçeneği, notlarınızı dilediğiniz gibi düzenlemenizde en büyük destekçiniz oluyor. Geniş mürekkep haznesi ile uzun süreli kullanım sunuyor. Renkler kullanım süresince canlılığını ve ışıltısını koruyor. Hızlı kuruyan kaliteli mürekkebi sayesinde asla damlama yapmıyor. Su bazlı mürekkep ciltte ya da diğer yüzeylerde lekelenme olması durumunda kolayca temizlenebiliyor.

  -  Modern ve pratik kapağı ile bu kalemleri kapatmak oldukça kolay oluyor. Açık kalması durumunda ise 24 saate kadar kuruma olmuyor. Yumuşak kesik uç sayesinde dilediğiniz sonucu alabilirsiniz.

  -  Not tutarken önemli kısımları vurgulamak için ya da öğrenme sürecinde bir teknik araç olarak işinizi kolaylaştırıyor. Belge üzerinde farklı renklerle oluşturacağınız bilgi kategorileri, öğrenme ve hatırlama süreçlerinize yardımcı oluyor. İhtiyaç halinde aradığınız bilgilere kolay ve hızlıca ulaşmanızı sağlıyor.

  Kaliteden Ödün Vermeyen Marka: BİC

  1944 yılında bir aile şirketi olarak kurulan BİC, uzun ömürlü ve çevre dostu malzemelerle,sade ve fonksiyonel ürünler sunmaya devam ediyor. Paris borsasında yer alan BİC, kırtasiye ürünlerinde iddialı konumunu koruyor. Marka, ürün yelpazesini genişleterek yeni tasarım ve teknolojileri ile kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt veren bir kuruluş olmak için çalışıyor. Her geçen yıl kullanıcılar ile ilişkisini güçlendirmeye devam ediyor. Milyonlarca kullanıcının ilk tercihi olan marka, iş hayatının her alanında sürdürülebilir kalkınmayı destekliyor. İşlevsellik, hesaplılık ve evrensellik markanın başlıca değerleri olarak biliniyor. Marka, faaliyetinden kaynaklanan ayak izlerini azaltma çabası ile çevre yönetimi sistemi, su ve enerji tüketimi optimizasyonu, atık azaltma ve geri dönüşümü konularında hassasiyetle çalışıyor. Her gün dünya çapında satılan 32 milyon'dan fazla BİC ürünü, 24 farklı fabrikada 15,000 çalışan tarafından üretilip piyasaya sürülüyor.

  Fosforlu Kalem Kullanım Önerileri

  BİC fosforlu kalemleri, su bazlı mürekkep olması nedeniyle kolayca temizlenebiliyor. Bu kalemlerde sağlığa zararlı içerik bulunmuyor ve geniş bir kullanıcı kitlesi için güvenli kullanım sağlıyor. Marka ürünleri yüksek kaliteli malzemelerden üretiliyor ve sayısız testten geçiriliyor. Renk seçimi yaparken, üzerinde çalışacağınız kağıdın rengi belirleyici oluyor. Kullanacağınız rengin, yazının üzerini kapatmaması için fona uygun renkler tercih edebilirsiniz. Fosforlu kalemlerden, öğrenme ve hatırlama süreçlerinizde etkin bir şekilde faydalanmak için renk seçimini etkin bir şekilde yapmanız önemli rol oynuyor.


  Tüm işaretleme ihtiyaçlarınız için ideal
  Işığa dayanıklı süper parlak florasant su bazlı mürekkep.
  Faks, fotokopi, teleks ve normal kağıtlar için üretilmiştir
  Yumuşak kesik uç
  Şeffaf modern kapak
  Diğer Özellikler
  Stok KoduHZFXC04
  MarkaBic
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  3086123593725

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.