• Tüm Kategoriler
  • Clementoni 64190 Bilim Ve Oyun - Nasa Keşif Aracı

   Fiyat:
   269,99 TL

   Bir uzay görevine gitmeye ne dersin? Uzaydan değerli taşlar topla ve görevi tamamla!

    

   Bu fikir hoşuna gittiyse asteroitini kazmaya başla, uzay keşif aracının ve insansız hava aracının parçalarını birleştir ve gerçek bir astronot macerasına atıl!

    

   Uzay keşif aracının ve insansız hava aracının parçalarını birleştir, bunları kullanarak gerçek bir astronotun yaptığı gibi sıra dışı uzay görevlerine çıkabilirsin!

    

   Oyun, çekiç ve keski yardımıyla parçalayıp içinde gömülü Mars uzay keşif aracını, insansız hava aracını, astronotu ve meteor parçalarını çıkaracağın alçıdan bir tuğla içerir. İnsan türünün uzayı keşfettiği görevler hakkında ilginç bilgiler içeren bir kılavuz da bulacaksın!

    

   Bilim ve Oyun Serisi, olası çözümler ve oyun senaryoları oluşturup icat ederken çocukların eğlenmesi için harika bir oyun deneyimi sunar. Farklı bileşenlerin bir araya getirilmesiyle çocuklar, kendi kurgularından hangi senaryoların hayata geçebileceğini somut olarak doğrular ve fikirleri kendi elleriyle şekillendirir.

    

   Kutu içerisinde; Asteroit bloğu, uzay keşif aracı parçaları, insansız hava aracı parçaları, astronot, çıkartmalar, taş örneği, çekiç, keski ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

    

   Kutu ölçüsü: 15 x 6 x 21 cm

    

   Ağırlık: 0,810 kg

   Diğer Özellikler
   Stok KoduZXXZXRY917212
   MarkaCLEMENTONI
   Stok DurumuVar
   8005125641901

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.