• Tüm Kategoriler
 • Clementoni Mekanik Laboratuvarı Nasa Mars Aracı 75070

  Mars'ın heyecan verici keşfi için fütüristik NASA nakliye aracı sizlerle!

   

  Sürükleyici bir oyun deneyimi parçaları birleştirin ve mekanizmaları yeniden oluşturun, ardından aracı harekete geçirin ve zengin uzay maceralarına atılın!

   

  Her seferinde çocukları eğlenirken düşünmeye, olası çözümler ve montaj olasılıkları bulmaya teşvik edecek farklı bir meydan okuma oyunudur. Keşif için mini bir gezici ile donatılmış, ön ve arka tekerlekleri ters yönde yönlendiren motorlu modeldir.

   

  Kutu içerisinde resimli kılavuza ek olarak, çocuğun keşfetmesi için 20 farklı model ve montajın farklı aşamalarını basit ve eğlenceli bir şekilde açıklayan etkileşimli 3B talimatlar içeren bir uygulama vardır. Geniş bir bileşen yelpazesi, hassas ara bağlantılar ve parçaların uyarlanabilirliği, çocuğun aynı parçaları kullanarak birkaç model oluşturmasına olanak tanır.

   

  Bilim ve Oyun Serisi, olası çözümler ve oyun senaryoları oluşturup icat ederken çocukların eğlenmesi için harika bir oyun deneyimi sunar. Farklı bileşenlerin bir araya getirilmesiyle çocuklar, kendi kurgularından hangi senaryoların hayata geçebileceğini somut olarak doğrular ve fikirleri kendi elleriyle şekillendirir.

   

  4x1,5V AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.

   

  Kutu ölçüsü: 45,5 x 7,4 x 31,5 cm

   

  Ağırlık: 1,194 kg

  Diğer Özellikler
  Stok KoduZXXZXRY9174502
  MarkaCLEMENTONI
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  8005125750702

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.