• Tüm Kategoriler
  • Faber-Castell 7089/30 Siyah Silgi

   Faber-Castell 188920 Silgi 7089/20 Siyah

    

   Silgi çeşitleri, asırlar boyunca kurşun kalem yazılarını düzeltmek için kullanılmış, geçmiş formundan farklı olarak günümüzde renkli, kokulu gibi çeşitleri bulunan bir kırtasiye aracıdır. Eğitim hayatının hemen her döneminde, öğrencilerin en sık kullandığı ürün olan silgiler, iş dünyasında da her masada ve çekmecelerde bulunan ürünlerdir. Silgi alırken dikkat edilecek ilk husus, PVC içermemesi olacaktır. Satın alınacak silgi çeşitlerinin, kağıt üzerine uygulandıktan sonra arkasında toz ve kir bırakmaması önemlidir. Kaliteli silgiler, silme işleminden sonra topaklanarak kolayca temizlenen ve dağılmayan atıklar halinde kalır.

    

   Faber Castell, 250 yılı aşkın sektörel tecrübesiyle kalem ve yazım gereçleri alanında bir dünya devidir. Dünyanın en eski yazım gereçleri firması olan ve her zaman kalite, yenilikçilik ve yaratıcılığın simgesi olan Faber-Castell?in dünyada 10 ülkeye yayılmış kendisine ait 14 üretim tesisi bulunmaktadır. Bunun yanısıra Faber-Castell?in 23 ülkede satış firması, 120?nin üzerinde ülkede distribütörü vardır. Firmanın dünya çapında çalışan sayısı ise 7000?in üzerinde. Faber-Castell, sektöründe kalitesi ve devamlılığını kanıtlamış öncü bir marka olarak, önümüzdeki yıllarda da tüketicilerin yaşam boyu arkadaşı olmaya devam edecektir. 

    

   Faber Castell çocuklarınızın sağlığını korurken sizin için de birçok ürün yelpazesi sunar. Faber Castell uçlu kalem dayanıklılığı sayesinde yazılarınız daha güçlüyken kullanılan silginin de yumuşak ve iz bırakmaması oldukça önemlidir.

    

   Ürün Özellikleri

   ·               Asetat ve aydınger kağıtlar için ideal

   ·               Yumuşak dokulu

   ·               Dayanıklı malzeme

   ·               PVC içermez.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduHZRSM71
   MarkaFABER - CASTELL
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   95560898892090

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.