• Tüm Kategoriler
  • Faber Fosforlu Kalem 46 Metalik Renk 4Lü 154640

   Fiyat:
   46,74 TL
   Aynı Gün Kargo
   Faber-Castell Fosforlu Kalem 46 Metalik R 4'lü Karton

   Yazı araç gereçleri konusunda dünyanın öncü markalarından biri olan Faber-Castell tarafından üretilen metalik renkler 4'lü paket, bir fosforlu kalemden bekleyeceğiniz her şeyi rahatlıkla karşılıyor. Özellikle büyüme çağındaki çocukların yaptığı etkinlikler ve eğitim yaşamında notlarla haşır neşir olan öğrenciler için biçilmiş kaftan niteliğindeki ürün, kullanıcı deneyimini daha iyi hâle getirmeyi başarıyor. Kullanım rahatlığı ve materyal kalitesiyle ön plana çıkan ürün, farklı renk seçenekleriyle hiçbir zaman yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir sete dönüşüyor.

   Ergonomik kullanım avantajı sayesinde notların altını çizerken veya boyama yaparken rahat hissetmenizi sağlayan ürün, simli yapısıyla da göz kamaştırıyor. Eğitim hayatında çocuklarınızın yanlarında bulundurmak isteyeceği ürün, ortaokul ve lise seviyesindeki kullanıcılara da hitap ediyor. Faber-Castell'in fosforlu kalem üretimindeki önemli serilerinden birini temsil eden ürün grubu, çevre ve bütçe dostu yaklaşımıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Farklı renk seçenekleriyle çeşitli boyamalar yapmanıza imkân tanıyan fosforlu kalem seti, ders çalışırken altını çizmek istediğiniz önemli yerleri de hem konu başlıklarına hem de anlamlarına göre sınıflandırmanıza yardımcı oluyor.

   Mürekkep ve renk kullanımı açısından son derece dayanıklı ve uzun ömürlü performans vadeden 4'lü set, en canlı renkleri yanı başınıza getiriyor. Gerçeğe yakın tonlardaki renk skalasının yardımıyla etkin bir kullanım süreci yaratan ürün, dayanıklı yapısıyla da verimliliğini uzun süre muhafaza ediyor.

   Dayanıklı Kesik Uç

   • Parıltılı metalik renklerin tercih edildiği ürün birçok farklı kâğıt türüyle birlikte kullanılıyor. Gerek kalın gerekse ince materyaller üzerinde aynı kalitede sonuç veren fosforlu kalemler, yüzeylere zarar vermiyor.
   • Çeşitli kullanım alanlarına sahip olan ürün grubu, farklı yaş aralıklarındaki kullanıcıların ihtiyaçlarına çözümler üretip onlara hitap etme başarısı gösteriyor.
   • 5, 2 ve 1 mm olmak üzere, üç farklı genişlikte çizme olanağı sunan ürün, boyama ve not alma gibi konularda size çeşitlilik kazandırıyor. Örneğin önemli başlıkları kalın uçla çizerken paragraf içerisinde yer alan cümlelerdeyse diğer iki uçtan birini kullanabilir ya da boyama yaparken farklı uç kalınlıklarıyla renkler arası geçiş sağlayabilirsiniz.
   • Dayanıklı kesik uçtan imal edilen ürün, uzun süreli kullanımda bile ilk günkü yapısını koruyor. Bu da size daha fazla sayıda çalışmada söz konusu setle iş birliği yapabilme şansı tanıyor.
   • Su bazlı mürekkebin kullanıldığı fosforlu kalem seti, farklı yüzeylerde oldukça iyi sonuç veriyor. Kâğıt üzerinde dağılmayan yapıdaki mürekkep, çok fazla bastırılmadığı durumlarda arka yüzeye de geçmiyor.

   Faber-Castell: Yazım ve Kalem Gereçlerinde Bir Dünya Devi

   Faber-Castell'in macerası marangoz Kapsar Faber'in kendi atölyesinde ürettiği kurşun kalemlerle başlıyor. O günden bu yana yazım ve kalem gereçlerinde bir dünya devi hâline gelen Faber-Castell kaliteyi yenilikçiliği ve yaratıcılığı temsil ediyor. Her yıl kendi fidanlığında 2 milyonun üzerinde ağaç yetişmesini sağlayan marka, 10 yıllık doğal dönüşümü garanti eden yaklaşımıyla da çevre dostu bir görüntü sergiliyor.

   Kullanım ve Yönlendirme

   Fosforlu kalem setini bebeklerin ulaşabileceği yerlerden uzak tutmanız tavsiye ediliyor. Okul öncesi çocuklardan itibaren tüm yaş grupları için güvenli bir kullanıcı deneyimi sunan ürün, ergonomik tasarıma sahip şık kapağıyla ön plana çıkıyor. Zira kapak hem kalemin tasarımını çok iyi şekilde tamamlıyor hem de su bazlı mürekkebin kurumasını ve akıp elinize bulaşmasını önlüyor. Takıp çıkarma sonucu uzun süreli kullanımda bile gevşemeyen kapak kalemin kullanım kolaylığının muhafaza edilmesini sağlıyor.

   Yatay şekilde saklamanızın tavsiye edildiği ürün, yüksek seviyedeki çizme ve boyama performansıyla fosforlu kalem kullanmanın keyfini hiçbir sorun yaşamadan çıkarmanıza yardımcı oluyor.


   ? Parıltılı metalik renkler
   ? 3 farklı genişlikte çizme olanağı (5, 2, 1 mm)
   ? Dayanıklı kesik uç
   ? Su bazlı mürekkep
   ? Yatay olarak saklayın
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu7082
   MarkaFABER - CASTELL
   Stok DurumuVar
   4005401546405

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.