• Tüm Kategoriler
  • Faber Kuruboya 12 Renk Tamboy Karton Kutu 116312

   Faber Kuruboya 12 Renk Tamboy Karton Kutu 116312
   Faber Kuruboya 12 Renk Tamboy Karton Kutu 116312
   Faber Kuruboya 12 Renk Tamboy Karton Kutu 116312
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Faber-Castell Karton Kutu Boya Kalemi 12 Renk Tam Boy

   Her yaştan kişiler için boyama yapma ve resim çizmede en büyük yardımcılarından olanFaber-Castell Karton Kutu Boya Kalemi 12 Renk Tam Boy, birbirinden canlı renklere ve son derece rahat kullanıma sahiptir. Özellikle de okul çağındaki çocuklar için sağlıklı kırtasiye ürünleri sunar. Okul ya da evde çocukların farklı aktiviteler yapmalarında veya boyama kitaplarıyla vakit geçirmelerinde en büyük yardımcılardanbiridir. Aynı zamanda yetişkinler için de güzel vakit geçirmek ya da stres atmak istediklerinde güzel bir alternatif olur.

   Faber-Castell Karton Kutu Boya Kalemi 12 Renk Tam Boy Faydaları

   Yüksek kaliteli ve yumuşak mineli yapısı sayesinde çocuklara oldukça kolay bir kullanım olanağı tanır. Parmakları acıtmayan özelliğiyle uzun süreli kullanım sağlar. Doğal pigmentlerden elde edilen boyalar son derece canlı, parlak ve örtücürenklere sahiptir. Kağıt ya da karton gibitürlerdeetkili sonuçlar alınmasında yardımcı olur. Uç kırılmalarına karşılık özel yapıştırıcı özelliğiyle ultra dayanıklıdır. Bu sayede uzun süre kullanım imkânı sunar ve darbe, kırılma ve çarpmalara karşı dayanıklı yapıdadır. Tam boy formatlarında tasarlanan yapılarıyla ergonomik tutuş imkânı tanır. Özel ahşap kaplamasıyla ucu bittiğinde kalemtıraşla kolayca açılabilir.

   Sahip Olduğu Teknik Özellikler

   Ürün tipi: Boya kalemi Ürün adedi: 12 adet Renk seçeneği: 12 farklı renk seçeneğine sahiptir. SV: Kalem ucununkırılmasına yönelik direnci artıran yapıştırıcı sistem. Kutu özelliği: Karton kutu

   Marka Hakkında

   Kalem ve yazım gereçleri alanlarında üretim sağlayan Faber-Castell, 2011 senesinde 25. yaşını kutlamıştır. Günümüzde 22 ülkede satış firması olanmarkanın, 120 ülkede dedistribütörü bulunur. Proje çantaları, oyun ve eğitim gereçler, kalem kutuları ve çantalar başta olmak üzere sanat ve grafik ürünleri, teknik çizim malzemeleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.


   Çocuğunuzla beraber geçirebileceğiniz eğitici aktivitede en büyük yardımcınız Faber-Castell kuru boya kalemleri olacaktır. Eğlenirken öğreneceği, renkleri daha farklı ve kaliteli algılaması gelişiminde büyük bir destek sağlayacaktır. Boyama kitapları, çeşitli aktiviteler, okul, ev gibi ya da bunların tamamen dışında sizin için sıradan geçen bir günü renklendirmek istediğiniz o an Faber-Castell yanınızda olacak.

   12 farklı renk seçeneğiyle yapacağınız etkinlikte temel renklerin büyülü dünyasına ulaşmış olacaksınız.

   Sağlam ve dayanıklı ucu sayesinde uzun süre kullanımınıza uygun tasarlanmıştır. Kağıt, karton vb yüzeyler için uygundur.

   Tam boy özelliğiyle ergonomik tutuş sunar. Yüksek kaliteli ve yumuşak mineli özelliğe sahiptir. Uç kırılmalarına karşı direnci artıran özel yapıştırma sistemi olan SV maddesiyle üretilmiştir. Böylelikle çarpma, darbe ve kırılmalara karşı oldukça dayanıklı yapıya sahiptir.

   Bu renkli dünyada zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu051473
   MarkaFABER - CASTELL
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   8690826163120

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.