• Tüm Kategoriler
  • LEGO® ? Disney Mickey and Friends Mickey Fare?nin Pervaneli Uçağı 10772

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Bu LEGO® ? Disney Mickey and Friends Mickey Fare?nin Pervaneli Uçağı (10772) seti 4 yaş ve üzeri için uygundur ve oyun parkındaki arkadaşları hayran bırakmak için mükemmeldir. Bir uçak, 2 küçük model ve özel bir Mickey silueti karosu içerir, çocuklar Disney Mickey Fare ile havada eğlence yaşayabilir.
   
   Yapımı ve oynaması kolay
   Bu LEGO 4+ uçak seti, çocukların harika bir oyun deneyimi yaşaması için ilgi çekici parçalar, ayrıca yapımı hemen başlatmak için bir Başlangıç Yapım Parçası içerir. Her yapım parçası paketi, çocukların hemen yapıp oynamaya başlayabileceği tam bir model içerir!
   
   Ailece harika bir eğlence
   4+ setleri, yetişkinlerin çocuklarla eğlenceyi paylaşmasının harika bir yoludur. Bu set basit resimli talimatlar içerir, böylece okumayı yeni öğrenen çocuklar bir engelle karşılaşmaz. Ayrıca ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında Instructions PLUS da bulunur. Çocuklar uygulamada yapım sürecini açıkça görebilir, ilerlemelerini kaydedebilir, böylece istedikleri zaman modeli yapmaya kaldıkları yerden devam edebilirler.


   ? Bu heyecan verici LEGO® ? Disney Mickey Fare?nin Pervaneli Uçağı (10772) seti, çocuklara havalı bir uçağın bakımını yapıp uçurabilecekleri, eğlenceli rol oyunları ve yapım becerileriyle dolu bir set sunar.
   ? Oyun parkındaki trendleri belirlemek isteyen 4 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir hediye! Yapım becerileri öğreten, hayal gücünü teşvik eden ve saatlerce eğlendiren yaratıcı bir hediyeyle bir çocuğa sürpriz yapın.
   ? Taşınabilir oyunlar. Bu yapım oyuncağı, oyuna daha fazla zaman kalması için Başlangıç Yapım Parçasıyla kolayca yapılabilen bir uçak, ayrıca bir minifigür ve özel bir Mickey karosu içerir!
   ? Bu LEGO® ? Disney seti, ingiliz anahtarı ve sprey şişesi olan bir alet panosu gibi eğlenceli detaylar ve aksesuarlar, ayrıca rol oyunu olasılıklarını arttıran küçük bir bayrak içerir.
   ? Yüksekliği 6 cm, genişliği 14 cm olan bu set, açık uçlu oyunlar için harikadır. Diğer LEGO® yapım parçalarıyla uyumlu olduğu için çocukların öz güveni arttıkça genişletilebilir.
   ? Küçük model yapımcılarına basit resimli talimatlarla harika bir deneyim yaşatın, böylece okumayı henüz öğrenmemiş çocuklar bile bir engelle karşılaşmaz, ayrıca dijital Instructions PLUS?ta yakınlaştırma ve kaydetme seçenekleri bulunur!
   ? 4+ setleri, kolay yapım adımlarıyla çocukların öz güvenlerini arttırırken model yapmayı öğrenmenin eğlenceli bir yolunu sunar. Çocukların ve büyüklerin, birlikte model yapma ve oynamanın neşesini keşfetmelerini sağlar.
   ? LEGO® parçaları, 1958?den beri sektördeki katı kalite standartlarına uygun olarak, küçük parmakların defalarca kolaylıkla tutup takabileceği şekilde üretilmektedir.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduZXXHZXRY914756
   MarkaLEGO
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   5702016913941

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.