• Tüm Kategoriler
 • Loyka Tello Led Isikli Masa Baglantili Büyüteç

  - Loyka Tello ışıklı büyüteç; birçok farklı sektörde kullanılmaktadır : güzellik salonlarında, kalıcı makyaj işlemlerinde, cilt bakımlarında, ince tamir işlerinde, evlerde, ofislerde, altın gümüş işlemesi yapanların, elektronik devreler üzerinde çalışanların, kıymetli maden işlemesi ile uğraşan ustaların, terzilerin, hobi olarak el işi ile uğraşan kişilerin, kısacası ince iş yapan tüm kişilerin yararlanabileceği 5x mercekli akrobat büyüteçtir.
  - Tello masaüstü büyütecin yuvarlak olarak 5" (12.7 cm) ölçüsünde merceği bulunmaktadır ve mercek malzemesi camdır.
  - Büyütecin üzerinde takılı olarak gelen cam lensin yakınlaştırma birimi 5X' tir, çok net bir görüntü sunmaktadır, kenarlardan yayma yapmamaktadır.
  - Loyka tello büyüteç ile inceleme yaparken, en net görüntüyü incelediğiniz nesne ile büyüteç merceği arasındaki mesafe 15cm olduğunda alabilirsiniz.
  - Büyüteci kullanmadığınız zamanlarda merceğin dış etkenlerden zarar görmemesi için koruyucu kapağı bulunmaktadır.
  - Önemli Not : Büyüteçten inceleme yaparken; inceleme yapılan yer ile büyüteç merceği arasında el ile herhangi bir işlem yapılacaksa (cilt bakımı, tamir işi vb.) bu büyüteç gibi 5X mercekli büyüteç almanız en uygunudur.
  - Bu akrobat büyüteç ihtiyaç duyulan her alanda maksimum 6 cm kalınlığa kadar olan masalara bağlanarak kullanılabilir.
  - Aynı zamanda opsiyonel olarak satın alacağınız standart girişe sahip herhangi bir tekerlekli ayağa bağlanarak da kullanılabilmektedir.
  - Yaylı büyüteç; en doğru poziyonu alabilmesi için yukarıdan aşağıya doğru kurularak en uygun pozisyona getirilir.

  Tello akrobat büyüteç cihazımızın üzerinde yuvarlak sıralı halde 56 adet led ışık bulunmaktadır. SMD teknolojisi bulunan bu ledler beyaz renk ışık ile yeterli seviyede aydınlatma yapmaktadır. Net bir görüntü sunmaya yardımcı olmaktadır.
  - Loyka Tello büyütecin kullanımı oldukça kolaydır, tek yapmanız gereken büyüteci fişe takmak ve herhangi bir düz masaya sabitlemektir. On/Off büğmesi ile led ışıkları çalıştırabilir ve kapatabilirsiniz. 
  - Büyütecin dış kasa rengi beyaz renktir.
  - Tello büyütecin iki çubuklu akrobat kolları istenilen poziyona göre bakış açısını ayarlamak için uygundur.
  - Tello model büyüteçler; opsiyonel olarak satın alabileceğiniz, 13mm delik aralığı bulunan her tip tekerlekli ayağa  takılabilmektedir.

  Lens Boyutu 5 inch / 12.7 cm
  Yakınlaştırma 5X
  Lens Malzemesi Cam
  Işık 56 adet Led ışık kaynağı
  Renk Beyaz
  Kullanım Şekli Gözle görülmesi zor veya hata doğabilecek el işlerinde, güzellik salonlarında, terzilerde, evlerde hobi işlerinde sıklıkla kullanılmaktadır
  Paket Kapsamı Tello büyüteç, Mengeneli masa bağlantı parçası

  Diğer Özellikler
  Stok KoduZXXZXRY916806
  MarkaLoyka
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  8683672241578

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.