• Tüm Kategoriler
 • MEGA Barbie Color Reveal Yunus Keşfi Yapı Seti

  MEGA Barbie Color Reveal yapı oyuncakları, sürprizlerle dolu bir kutu açma deneyimi sunar.

   

  Her mini bebeğin görünümü, keşfedilmeyi bekleyen büyülü bir gizemdir. Sürpriz dolu 2 çantayı bulmak için zemin parçasını açıp taban plakasını çıkararak eğlenceyi başlatın. Kutuda 2 Color Reveal mini bebek dahil 10'dan fazla sürpriz sizi bekliyor. Kabı ılık suyla doldurun, mini bebeği içine yerleştirin ve görünümünü ortaya çıkarmak için suyun içinde döndürün. Ardından, görünümü değiştirmek için süngeri buzlu suya batırın; rengi eski haline döndürmek için ılık su kullanın. Bu işlemi dilediğiniz kadar tekrarlayarak renk değiştirme eğlencesine devam edebilirsiniz!

   

  Diğer sürprizleri keşfetmek için kalan gizemli eşyaları ılık suya koyun. Balıkları keşfetmek için alt kısmı Color Reveal özellikli tekneyi maceralara hazırlayın ve her iki mini bebeği de içine yerleştirerek keşfe çıkın. Ardından, yunuslara yeni numaralar öğretmek için atlama çemberlerini inşa edin. Dinlenme zamanı geldiğinde, plaj evini inşa edin ve güneşin altında eğlenceli vakit geçirin.     

   

  Yapı setine 2 adet Barbie Color Reveal mini bebek, 2 adet yunus, 114 yapı bloku ve ayrıca temalı aksesuarlar, 1 adet kalp şeklinde kap ve 2 adet kalp şeklinde yapı zemini gibi özel parçalar dahildir.          

   

  10'dan fazla sürprizi açarak temayı keşfedin! Tekneyi, yunus atlama çemberlerini ve plaj evini heyecan dolu maceralara hazırlayın.      

   

  Parçalar tüm MEGA ve Barbie yapı setleri ile birlikte kullanılabilir ve diğer başlıca markalarla uyumludur.         

   

  4 yaş ve üzeri için ideal olan bu yapı setleri, yaratıcılığı ve problem çözme becerilerini geliştiren, parçaları birleştirip oynama eğlencesi sunar.

   

  Ürün ölçüsü: 12,7 x 35,5 x 15,2 cm

   

  Ürün ağırlığı: 0,345 kg

   

  Kutu ölçüsü: 25 x 6 x 24 cm

  Diğer Özellikler
  Stok KoduZXXZXRY9174889
  MarkaBarbie
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  194735078288

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.