• Tüm Kategoriler
 • Monopoly

  Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

  Dünyaca ünlü bir kutu oyunu olan Hasbro Monopoly, arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizde eğlenceli zaman geçirmenizi sağlıyor. Ticarete ve para yönetmeye dayalı olması bakımından strateji oyunları içerisinde yer alıyor. Çocuklar ve yetişkinlerin birlikte ya da kendi aralarında oynayabileceği bir oyun olarak, geniş bir yaş kitlesine hitap ediyor. Oyun bile olsa, herkese emlak kralı ya da kraliçesi olma şansı veriyor.

  Eğlenceli ve Öğretici

  . En az 2 kişi ile oynanabilen Hasbro Monopoly kutu oyunu, eğlenceli ve öğretici özelliğiyle kişilerin iyi vakit geçirmesine yardımcı oluyor.

  . Kişilere gerçek hayatta olduğu gibi nerelere yatırım yapmaları ya da yapmamaları gerektiğini uygulamalı olarak öğretiyor.

  . Arsa almak, ev ya da otel kurmak oyuncuların stratejik kararlar almalarını sağlıyor. 

  . Kutu içerisinde yer alması sebebiyle her ortama kolayca taşınabiliyor.

  Çok Malzemeli Kutu İçeriği

  Oyun Alanı:1

  Kart Sayısı: 60

  Piyon Sayısı: 8

  Otel: 12

  Ev: 32

  Zar: 2 adet

  1 paket Monopoly parası

  Eğlence Dolu Keyifli Saatler

  Kazananların da kaybedenlerin de eğlence dolu saatler geçirdiği oyunda, süre sınırlaması bulunmuyor. Bu nedenle oyuncular istedikleri süre boyunca oyunu oynayabiliyor. Oynayan kişi sayısı ve oyunun gidişatına bağlı olarak oyun süresi değişiklik gösterebiliyor.

  Yenilenen Kutuda Kedi Piyonu

  Yenilenen kutusunda bütün dünyanın oyları ile seçilen kedi piyonu yer alıyor. Toplamda 8 adet farklı piyon seçeneği bulunan oyunda, oyuncular değişik piyonlar seçerek farkını belli edebiliyor. Sıra ile atılan zarlar ile başlangıç noktasından başlanarak, hayalleri süsleyen büyük servete ulaşmak için yola çıkılıyor.  

  Oyunun Kaliteli Adresi: Hasbro

  1923'te kalem ve tekstil ürünleriyle üretime başlayan oyun ve oyuncak firması Hasbro, yenilenen Monopoly oyun kutusuyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Markanın Star Wars, Kre-o gibi çeşitli oyuncak ürünleri de piyasada yer alıyor. 

  Dünyanın en sevilen emlak ticareti oyunu Monopoly, herkese oyunda bile olsa emlak kralı olma şansı veriyor. Monopoly'nin kutusu yenilendi ve yeni kutuda tüm dünyanın oylarıyla seçilen Kedi piyonu da yerini aldı.

  Kazananın da kaybedenin de çok eğlendiği Monopoly, herkese oyunda bile olsa emlak kralı olma şansı veriyor.

  Monopoly'yi çok daha hızlı oynamak için Hızlı Oyun Zarı'nı da kullanabilirsiniz. Siz de piyonunuzu seçin, Başlangıç noktasına yerleştirin ve hayallerinizdeki servete kavuşmak için mülkler satın alın, satın, anlaşmalar yapın. Unutmayın, zirvede sadece bir kişiye yer var!


  Kutu İçeriği:
  1 oyun alanı
  8 piyon
  60 kart
  32 ev
  12 otel
  2 zar
  1 paket MONOPOLY parası

  Diğer Özellikler
  Stok Kodu15689
  MarkaHasbro Games
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  5010993411269

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.