• Tüm Kategoriler
  • Mr Muscle Aktive Clean Klozet Bloğu Çiçek Festivali 38.6 g x3 adet

   Fiyat:
   18,75 TL
   İndirimli Fiyat (%8) :
   17,25 TL
   Kazancınız 1,50 TL
   Aynı Gün Kargo

   Mr Muscle Aktive Clean Klozet Bloğu Çiçek Festivali 38.6 g x3 adet

   Klozet blokları, sifonun her çekilişinde klozetinize kısa ve etkili bir temizlik işlemi uygulayan son derece pratik ürünlerdir. Her sifonda aktive olmaları sayesinde klozetlerinize düzenli olarak bakım gerçekleştiren tuvalet bloğu modelleri, klozetlerinizin iç yüzeyinde kir ve kireç birikmesine engel olabilir. İçerdikleri yoğun aromalar sayesinde kötü kokuların oluşumunu önleyebilen klozet blokları, tuvaletlerinize ferah ve güzel kokulu bir hava kazandırabilir. 

   Mr. Muscle Aktive Clean Klozet Blok Çiçek Festivali , her sifonda mükemmel ferahlık, temizlik ve köpük etkisi yaratır. Lavanta esanslı Mr. Muscle Aktive Clean Klozet Blok, kireç oluşumunu engeller, hoş bir koku verir, mükemmel hijyen sağlar ve köpük yaratır.

   Ürün Açıklaması:

   • 38.6 gram x 3 adet
   • 4 kat daha fazla köpük*
   • Kalıcı ferahlık

   Herhangi bir Mr Muscle ürününü kullanmadan önce, ürün etiketi üzerindeki Kullanma Talimatını mutlaka okuyun.

    

   Klozet Bloğu Nedir?

   Klozet bloğu, klozetin iç bölümüne takılan bir temizlik ürünüdür. Her sifon çekilişinde içeriğindeki temizleyici bileşenleri sifondan gelen suya katan klozet blokları, klozetinizin iç yüzeyinde kir oluşmasını ve kireç birikmesini önleyebilir. Kötü kokuları ortadan kaldırmayı hedefleyen, yerine ferah ve güzel bir koku yayan klozet blokları, tuvaletinizi her daim temiz ve bakımlı tutmanıza yardımcı olabilir. Klozet bloğu çeşitleri ayrıca klozetlerinizin iç yüzeyinin daima beyaz ve parlak görünmesine katkı sağlayarak klozet temizliğinde harcadığınız süreyi kısaltabilir. Klozet bloğunuzu her 3 ila 4 haftada bir yenilemeniz gerekebilir. 

    

   Klozet Bloğu Nasıl Takılır?

   Klozet bloğunu takmak, son derece basit bir işlemdir. Aşağıdaki adımları takip etmeniz, klozet bloğu modelini güvenle yerleştirmenize yardımcı olabilir. 

   • Klozet blokları, doğrudan klozetin üst bölümüne takılır. Bu yüzden ilk olarak klozet kapağını ve oturak bölümünü kaldırmanız gerekir.
   • Klozet bloğunuzu nereye takacağınıza karar vermeniz önemlidir. Sifonunuz her yanından eşit şekilde su dağıtmıyorsa klozet bloğunu akan suya en çok temas edebileceği yere yerleştirmeniz, ürünün etkisini artırabilir.
   • Klozet bloğunuzu, içindeki parçalar birbirine paralel olacak açıda asmanız, her sifonda ürünün tüm faydalarından yararlanmanıza yardımcı olur.
   • Ürünü tam olarak nereye ve ne şekilde takacağınıza karar verdikten sonra kulbunu açıp klozetin üst bölümünden geçirmeniz, klozet bloğunuzu kullanmaya hazır hâle getirmeye yetecektir.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduZXXHZXRY90449
   MarkaMr. Muscle
   Stok DurumuVar
   86907879128861

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.