• Tüm Kategoriler
  • Mtl Brb Sürpriz Meslek Bebeği

   Barbie Sürpriz Meslek Bebeği GLH62
   Barbie sürpriz kariyer bebekleri, kutu açıldığında keşfedilen sekiz parça ile kızların kalbini kazanıyor! Her bebek, profesyonel temalı kıyafetler ve aksesuarlara sahip iki kariyer görünümü içeriyor. Acaba hangi kariyerler? Kızlar kutuyu açarak içindeki sürprizi keşfediyor. Dört ayrı bölmede çok sayıda sürpriz gizli. Kızlar kutuda Barbie bebeği roket mühendisi ve patenci, jeolog ve evcil hayvan kuaförü ya da çocuk doktoru ve dansçı olarak giydirebilecekleri parçalar bulacak. Hikaye oyunlarını daha da eğlenceli hale getirmek için farklı ten renkleri, saç stilleri ve görünümler arasından seçim yapılabilecek farklı üç bebekler mevcut ve her bebek, üzerlerinde ilham veren bir mesajın yer aldığı çok yönlü parçalar ile şık bir görünüme sahip. Bebeğini seç! Bebeği kutuyu açmadan görebilirsin, kutuyu açtığında da sürpriz kariyerlerini keşfedeceksin!

   Büyüyünce ne olmak istiyorsun? Barbie sürpriz meslek bebeği ile hepsini keşfet çünkü kızlar Barbie ile oynarken istedikleri her şeyi hayal edebilir. Giysili ve aksesuarlı Barbie bebek ve sekiz adet sürpriz kariyer temalı kıyafet ve aksesuar içerir. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Bebekler tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.


   Özellikler:
   -Barbie Sürpriz Meslek Bebeği ile kızlar sürprizlere hazırlanıyor ve kariyerleriyle ilgili hayal kuruyor!
   -Eğlenceli bir kutu açma deneyimi için üç farklı bebek ve çok sayıda sürpriz kariyer kombinasyonu!
   -En sevdiğin Barbie bebeği ya da üçünü birden seç! Farklı ten renkleri, saç stilleri ve kıyafetler eğlenceye eğlence katar; bluzunda "girl power" mesajı olan siyah saçlı bebeği, tişörtünde "smart girl" yazısı olan sarı saçlı bebeği veya renk bloklu tişörtünde "fearless" mesajı taşıyan kızıl saçlı bebeği seç.
   -Kariyer görünümleri kutuda gizli. Dört bölmede yer alan farklı parçalar ile kutuyu açmak da çok eğlenceli!
   -Acaba sana hangi kariyer çıkacak? Olasılıklar arasında roket mühendisi ve patenci, jeolog ve evcil hayvan kuaförü ya da çocuk doktoru ve dansçı var.


   Yaş Grubu:
   3 Yaş Ve Üzeri


   Kutunun İçinde Ne Var?
   2 kariyer kıyafetli Barbie bebek (kutu açıldığında keşfedilen 8 kıyafet ve aksesuar). 3 yaş ve üzeri için uygundur.


   Ürünün Boyutları:
   5,4x20,32x32,3901 cm


   Ürün Ağırlığı:
   449,1 g
   Diğer Özellikler
   Stok KoduMTL-GLH62
   MarkaMattel
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   0887961841268

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.