• Tüm Kategoriler
 • Pritt Stick 22 Gr Yapıştırıcı 12li Paket

  Pritt Stick Yapıştırıcı 22 Gr. (56102) - 12 Adet

  Yaratıcılıkta sınır tanımayan büyük - küçük herkesin tercihi olan, köklü geçmişe sahip Pritt, sahip olduğu özellikleriyle kullanıcılarından beğeni topluyor. 

  Köklü Marka ile Yaratıcı İşler 

  Pritt Stick yapıştırıcı, 1969 yılında Henkel markası ile dünyanın ilk stik yapıştırıcısı olarak  kullanıcılarının ve kullanıcı adaylarının karşısına çıkıyor. Yaratıcılığı amaç edinerek ilerleme sağlayan Pritt, el işçiliğinde kullanılmak üzere her geçen gün yeni uygulama alanlarını keşfetmek üzere çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca uygulama alanlarına göre farklı yapıştırıcı ürünleriyle de geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

  Sınır Sizsiniz

  • Pritt yapıştırıcı stick; kağıt, karton, kumaş, keçe ve fotoğraf gibi ürünlerin kolaylıkla yapıştırılmasına yardımcı oluyor. Sağlığa önem veren yapısıyla hem çocukların hem de büyüklerin güvenle kullanmasına olanak tanıyor.
  • Pritt yapıştırıcı stick, sizlere okulda, evde, ofiste etkin yapıştırma çözümleri sunuyor. Az miktarda kullanım sağlayarak güçlü yapışma özelliği sunduğundan dolayı ekonomik açıdan da kullanıcılarını mutlu ediyor. 

  Pritt Yapıştırıcı Stick ile Konforlu ve Güvenli Kullanım

  Pritt yapıştırıcı stick, hem sağlığınıza verdiği önemle hem de sunduğu özellikleriyle yapıştırıcılar arasındaki farkını hissetmenize olanak tanıyor. 

  *  Karton, kağıt, keçe ve kumaş yapıştırmasında uzman nitelik taşıyor.

  * %90 dönüşebilir materyal içeriği bulunuyor. 

  * 20°C' de yıkanabilir özelliğiyle temiz kullanım olanağı sağlıyor.

  * Solvent içermiyor. 

  * Topraklanmadan, pürüzsüz kullanım imkanı sunuyor.

  * Çocukların kullanımı için uygun özellikler taşıyor. 

  Temiz Kullanımlı Yapıştırıcı

  Pritt stick yapıştırıcı, sahip olduğu özellikleriyle büyük- küçük herkesin beğenisini toplayan bir ürün olmasının yanında temiz kullanım olanağı sunmasıyla da fark yaratıyor. Kullanım sırasında pratiklik sunan ve tutuşu kolaylaştıran dış kabı, tercihe göre ayarlanabilir özellik sunan asansörlü yapısı kullanım kolaylığı sağlarken ürünü, eliniz ve çevreniz kirlenmeden kullanmanıza da yardımcı oluyor. 

  Pritt yapıştırıcı stick ile çocuklar, yaratıcı çalışmalarını güvenle tasarlayabiliyor. Kullanım sırasında dış kabı kirlense bile yıkanabilir özelliği sayesinde her kullanım sonrasında temizlenerek uzun ömürlü kullanımı için olanak sağlıyor. 

  Diğer Özellikler
  Stok KoduZX11OFİS01
  MarkaPritt
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  4011125090865

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.