• Tüm Kategoriler
 • Rotring 500 Siyah 0.7 mm Versatil Kalem

  Rotring 500 Siyah 0.7 mm Versatil Kalem


  Yazı yazarken ve çizim yaparken yorulmamanız için altıgen olarak tasarlanan Rotring 500 versatil kalem serisi orijinal ve birinci kalite plastik gövdeye ve maksimum tutuşu sağlayacak metal tutma alanına sahiptir. Kalemin masa üzerinde kaymamasını sağlayan altıgen tasarım ayrıca ergonomik bir tutuş sağlıyor. Ayarlanabilir uç sertliği kademe göstergesi ile çalışmalarınız sırasında farklı sertlikteki uçlarınızı karıştırmamak için kalemlerinizi hızlı tanımlamaya imkân sağlar. İşlevsel özellikleri ve köklü tasarımı zaman içerisinde profesyonel kullanıcıların vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.


  Çok Amaçlı ve Ergonomik Kullanım
  Gövde üzerinde yer alan uç sertlik göstergesi, farklı uçlara sahip kalemlerinizin karışmasını engeller.
  Hassas çizimlere imkân tanıyan 0.7 mm sabit uç kısmı sayfanın görünümünü engellemez.
  Tepe kısmında bulunan kapağın altındaki silgi ile olası yazım hataları kolaylıkla silinebilir.
  Ergonomik altıgen gövde tasarımı kalemin masa üzerinden kaymasını engeller.
  Hafif ve sağlam plastik gövdesi sayesinde rahat bir kullanım sağlar.
  Metal imal edilmiş tutma yüzeyi rahat bir tutuş sağlar.


  Teknik Özellikler
  0.7 mm uçlu kalem
  Orjinal iz bırakmayan silgi
  Plastik ve metal malzeme
  Uzun süren çalışmalarınızda kullanım kolaylığı sağlasın ve çalışırken sizin hızınızı kesmesin diye ekstra hafif gövdeye sahiptir. Pirinçten yapılmış sabit uç çıkışı çalışmalarınız esnasında uçlarınızın kırılmasını önler ve cetvel ile yapacağınız hassas çizimlerde sayfa görüşünüzü etkilemez.

  Tasarımsal üstünlükleri, sağlam yapıları ve sorunsuz kullanımlarıyla öne çıkan rotring kalemler, rotring 500 serisi kalemlerde kullandığı malzeme ve teknolojiyle de uzun ömürlü bir kullanım ortaya koyuyor. Hem yazım hem de çizime uygun rotring 500 serisi tepede yer alan kapağın altındaki geniş ve ideal sertlikteki silgisi sayesinde yapılabilecek yazım hatalarını ardında iz bırakmadan hızlı bir şekilde silmeye imkân tanıyor.

  Düşünce gücünün önemini bilen ve geniş vizyon sahibi kullanıcıların vazgeçemediği markalardan biri olan Rotring, üzerindeki kırmızı halkayı taşıyan tüm ürünlerinde ergonomi ve dizaynın mükemmel bir sentezini sunmakta, fikirlerinizi ve tasarımlarınızı yazıya ve çizime geçirmede müthiş kolaylıklar sağlamakta.

  Rotring 500 serisi, orijinal dizaynıyla hafif mekanik kurşun kalem özelliğine sahiptir. Plastik gövde üzerinde hafif ve kolay kullanım özelliği sunan tutma yerleri, dizayn ve boyut bakımından uzun süreli kullanımlara uygundur ve elin yorulmasını engeller. Altıgen gövdesi, kalemin çizim masası üzerinden kaymasını engeller.

  Altıgen plastik gövde ve metal tutma alanına sahip birinci kalite, hafif uçlu kalem. Yazı yazarken veya çizim yaparken yorulmamanızı sağlayacak altıgen gövde. Ayarlanabilir uç sertliği kademesi göstergesi bulunmaktadır.

  Hassas uç çıkışı için rOtring'in pirinçten yapılmış mekanizması kullanılmaktadır. Sabit uç manşonu kırılmaları önler ve cetvel ile hassas bir şekilde gerçekleştireceğiniz çizimlerde sayfayı görüşünüzü etkilemez.

  Kaymaz metalden tırtıklı tutma alanı.

  Hafiflik için plastik gövde. Yazı yazarken veya çizim yaparken yorulmamanızı sağlayacak altıgen gövde. Masalara konulduğunda aracın kaymasını engellemek için şekillendirilmiştir.

  Çalışırken hızlı tanımlama için ayarlanabilir uç sertliği düzeyi göstergesi.


  Ürün Özellikleri:
  ? Orjinal Rotring dizaynında hafif mekanik kurşun kalem
  ? Tamamı plastik gövde hafif ve rahat kullanım sağlar.
  ? Tutma yerinin dizayn desen ve boyutu uzun saatler eli yormadan ve kaymadan yazım imkanı sağlar.
  ? Altıgen şeklindeki gövde kalemin çizim masası üzerinden kaymasını engeller.
  ? Sabit uç kısım sayfanın görünümünü engellemez ve 100 hassas çizim sağlar.
  ? Gövde üzerinde yer alan uç sertlik derecesi göstergesi aradığınız kalemi diğer kalemler arasından kolayca bulmanızı sağlar
  Diğer Özellikler
  Stok KoduZXHZXRY1189
  MarkaRotring
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  3501178523072

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.