• Tüm Kategoriler
  • Wincell Vernik Sprey 200 Ml

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
   • Kusurları kapatması ve ahşaba kuvvetle tutunması, şeffaf olması ve boyanın rengini değiştirmemesi sebebiyle, mobilya ve dekorasyon alanları ile el işi süs ve hediyelik eşyaların kaplanmasında sprey vernik yaygın olarak kullanılır. Bitmiş su bazlı akrilik veya yağlı boyanın en iyi şekilde görünmesini sağlamak için doğru verniği doğru şekilde uygulamak en iyi seçim olacaktır. Vernik, boyayı kir ve tozdan korur ve boyananın görünümünü eşitler, boyanmış yüzeye parlak veya mat görünüm kazandırarak her yerinin eşit derecede olmasını sağlar.
   • Wincell Vernik Sprey, mat, yarı mat ve parlak, solvent bazlı, koruyucu ve dekoratif özelliklere sahiptir. İç ve dış mekanlarda, ahşap, seramik, beton, plastik, cam, metal, kağıt, karton ve çiçek gibi süs eşyaları yüzeylerine uygulanabilir. Atmosfere zararlı gazlar içermeyen kurşunsuz aynı zamanda suya, solmaya, çizilmeye ve darbeye dayanıklı olması ile zorlu koşullarda kullanıma uygundur. Otomobil, motosiklet, bisiklet, makina ve yedek parçalarında kullanılabilen akçalı sprey el sanatları gibi alanlarda da kullanıması uygundur
   • Sprey vernik, su bazlı verniklerle aynı özelliklerde ve kullanımı oldukça kolay bir vernik türüdür. Daha önce sprey boya kullandıysanız aynı mantıkla uygulandığını söyleyebiliriz. Yaklaşık 20 ? 25 santim mesafeden çapraz katlar halinde tüm yüzeye eşit bir biçimde uygulanır. Çabuk kuruduğu için çalışmalarınızda uygulama kolaylığı sağlayacaktır. Kullandığınız yüzeyin durumuna göre ikinci ve üçüncü katları 1?er saat ara ile uygulayabilirsiniz.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduSTL00014
   MarkaWincell
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   8681438405067

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.