• Tüm Kategoriler
  • Dymo Lw 550 Turbo Labelwriter Etiket Yazıcısı

   DYMO LabelWriter 550 Turbo etiket yazıcısı ile profesyonel postalama, dosyalama, ziyaretçi yönetimi veya diğer etiketleme ihtiyaçlarınız için süper hızlı, süper verimli etiketler basın. 

   Eşsiz Otomatik Etiket Tanıma özelliğiyle, etiketleme makinesine hangi etiketlerin (boyut, tür ve renge göre) yüklendiğini her zaman bir bakışta bilirsiniz. 

   Ayrıca kaç tane kaldığını da bileceksin, böylece işin ortasında asla bitmeyeceksin. Doğrudan termal yazıcı, maliyetli mürekkep veya toner satın alma ihtiyacının yerini alırken, isteğe bağlı LAN ağ bağlantısı, birden fazla kullanıcının makineye erişmesine olanak tanır. 
   Ayrıca, bu yüksek hızlı etiket yazıcısı, LabelWriter 550 modelinden %45'e kadar daha hızlı yazdırır ve dakikada 90 etikete kadar yazdırır. Hız, USB bağlantısı aracılığıyla 4 satırlı adres etiketine dayalıdır.

   Özellikleri:
   OTOMATİK ETİKET TANIMA: Etiket yazıcısı, bir bakışta kalan etiketlerin boyutunu, türünü ve sayısını görmenizi sağlar
   YÜKSEK HIZLI BASKI: LabelWriter 550 modelinden %45'e kadar daha hızlı ? dakikada 90 etikete kadar yazdırır
   LAN AĞ BAĞLANTISI: Çoklu kullanıcı erişimi için bir ağa bağlanır
   BİR DAHA MÜREKKEP SATIN ALMAYIN: Doğrudan termal etiket yazıcısı, pahalı mürekkep veya toner gerekmez
   YALNIZCA OTANTİK DYMO ETİKETLERİYLE ÇALIŞIR: Yalnızca yüksek kaliteli, BPA içermeyen DYMO Authentic LabelWriter etiketleri kullanır; kağıt etiketler FSC® sertifikalı malzemeden yapılmıştır
   MASAÜSTÜ YAZILIMI İÇİN ÜCRETSİZ DYMO CONNECT: USB veya LAN ağ bağlantısı aracılığıyla 60'tan fazla etiket türü oluşturun ve özelleştirin
   Diğer Özellikler
   Stok KoduZXXHZXRY915177
   MarkaDymo
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   3026981127236

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.