• Tüm Kategoriler
 • LEGO Friends Evcil Hayvan Kliniği 41695

  Fiyat:
  499,00 TL

  4 yaş ve üzeri çocuklar, 2 katlı LEGO Friends Evcil Hayvan Kliniği oyuncağında yaralı bir kediyi iyileştirdiklerini hayal ederken hayvan sevgilerini ifade etsin. Renkli yapım oyuncağında hastaları muayene etmek için oyuncak bir röntgen, kuaför alanı ve kedi kaşıyıcı bulunur. Alt kattaki kasa ve veteriner aksesuarlarıyla dolu alet dolabı gibi özelliklere erişmek için üst kat kolayca çıkarılabilir.

   

  Büyükler de eğlenceye katılabilir! 4 koleksiyonluk oyuncak hediyeler, yetişkinlerin ve çocukların yaratıcı LEGO dünyasını birlikte keşfetmelerinin eğlenceli bir yoludur. Her yapım parçası paketinde bir karakter veya sevimli bir oyuncak hayvan ile bir mini model olduğu için paketlerden birini açtığınızda çocuklar hemen oynamaya başlayabilir. Çocuklar, modellerini yapmak için yetişkinlerden fazla yardıma ihtiyaç duymaz. Bu oyuncak veteriner kliniği, okumaya yeni başlayan çocuklar için bile yapım sürecinin kolay olması için kolayca anlaşılır resimli kılavuzlar içerir. Çocukları, yanlarında arkadaşlarıyla birlikte ilgi alanlarını keşfedebilecekleri LEGO Friends oyun setleriyle tanıştırın.

   

  Heartlake City Evcil Hayvan Kliniğine hoş geldiniz. Mia, bacağı yaralı kedisi Duo?yu getiriyor. Mia?nın sevimli sedyeyi sürerek Duo?yu kliniğe getirmesine yardım edin. Veterinerin röntgen çekmesi için kediyi masaya yatırın. Duo?ya ilaç verin ve uyuması için yatağa yatırın. Biraz dinlendikten sonra Duo çok daha iyi hissediyor. Kediyi banyo yapmak için yukarı çıkarın, tüylerini tarayın ve kedi tırmanma evinde oynatın. Duo çok cesur bir kedicik!

   

  ? Renkli veteriner kliniği oyuncağı; LEGO Friends Evcil Hayvan Kliniği, 4 yaş ve üzeri çocukların hayvan sevgilerini ifade ederken yapım becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

   

  ? Oyun başlatıcılarla dolu; LEGO Friends Mia dahil 2 mini bebek; kedi, kaplumbağa ve tavşan oyuncakları, ayrıca saatlerce bakım oyunlarına ilham verecek çok sayıda veteriner aletleri içerir.

   

  ? Eğlence dolu 2 kat! Çocuklar evcil hayvanlarını muayeneye getirebilir ya da röntgen çekerek veteriner rolü oynayabilir. Yukarıda evcil hayvanlarla oynamak ve bakımlarını yapmak için banyosu ve kedi tırmanma eviyle bir kuaför alanı var.

   

  ? 4 yaş ve üzeri çocuklara bir ödül; Bir ödülü hak eden küçük hayvan severlere yaratıcı bir ödül olan bu set, model yapımını ve hayvan oyuncaklarını keşfetmeyi seven çocuklara doğum günü hediyesi olarak verilebilir.

   

  ? Her zaman yaratıcılık; Yüksekliği 16 cm, genişliği 13 cm olan bu LEGO Friends seti çok az yer kaplar, böylece doğaçlama hayvan bakım oyunları için el altında tutulabilir.

   

  ? Model yapmak kolaylaştı; 4 oyun setleri, çocukların hemen modeli yapmaya başlaması için Başlangıç Yapım Parçalarıyla birlikte gelir. Basit resimli talimatlar sayesinde okumayı yeni öğrenmeye başlayan çocuklar için bile modelleri yapmak çok kolay!

   

  ? Oyunla öğrenme; 4 oyuncakları; iletişim, konsantrasyon ve kendini ifade gibi önemli okula hazırlık becerilerine yardımcı olacak şekilde tasarlandı.

   

  ? Hayvansever bir topluluk; Oyunu genişletmek ve arkadaşların bir araya gelerek hayvanlara baktığı bir bakım oyunları dünyası oluşturmak için LEGO Friends Evcil Hayvan Kliniği Ambulansı (41694) ile birleştirilebilir.

   

  ? Her seferinde mükemmel uyum! 1958?den beri en yüksek sektör standartlarına uygun üretilen LEGO oyuncakları tutarlıdır, uyumludur ve defalarca kolayca takılıp çıkarılabilir.

   

  ? Oynarken içiniz rahat olsun; LEGO yapım parçaları, bu yaratıcı hediyenin titiz güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için maksimum derecede test edilir.

   

  Kutu ölçüsü: 26,2 x 6,1 x 19,1 cm.

  Diğer Özellikler
  Stok KoduZXXZXRY916924
  MarkaLEGO
  Stok DurumuVar
  5702017115160

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.